Švédská rocková legenda EUROPE se vrací na MASTERS OF ROCK s exklusivní megashow ke 40. výročí vydání debutového alba

23.01.2023 09:37 -- admin

Více než 4 desetiletí na světové rockové scéně, miliony prodaných alb, miliony věrných fanoušků a stále velmi pracovitá a skromná morálka, to jsou švédští EUROPE, které letos, v půlce července, přivítáme na Ronnie James Dio Stage ve VIZOVICÍCH na MASTERS OF ROCK 2023!
Tento rok bude pro EUROPE opravdu hodně rušný! Připravují vydání nového hudebního materiálu, chystají natočit dokument mapující jejich hudební kariéru a vyrazí na velké turné k 40. výročí vydání svého debutového alba „Europe“ (1983)!
„Určitě se na turné ke čtyřicátému výročí již pracuje. Chceme nahrát a vydat jeden nebo dva nové singly a pak i celou novou desku… letos se toho bude dít tolik. Chceme se však přednostně soustředit na dokument a turné ke čtyřicátému výročí“ vysvětluje Joey Tempest
S EUROPE nás letos na „Masters“ čeká další zlomový okamžik historie festivalu, další příjemný, melodic-rockový, nezapomenutelný zážitek doprovázený hlubokými melodiemi, čistými vokály Joey Tempesta, velmi silnou rytmickou sekcí a mistrovskými kytarami Johna Noruma. Tohle je prostě potřeba zažít! Legendární Švédové se vrací do VIZOVIC teprve potřetí a tentokrát vás všechny zvou na svoji velkolepou oslavu 40. narozenin svého debutového alba! EUROPE roztančí VIZOVICE! The Final Countdown festivalu MASTERS OF ROCK 2023 začíná!