Největší frýdecko-místecký hudební, charitativní a divadelní festival - to je Sweetsen fest. Z komorní akce pro hrstku přátel, která poprvé proběhla v roce 2004, se během let stala jedna z největších a zároveň i nejoriginálnějších kulturních akcí v České republice. Sweetsen fest láká pravidelně tisíce návštěvníků, nejenom z Frýdku-Místku, především na unikátní dramaturgii a myšlenku festivalu.
HLAVNÍ PROGRAM
Čtvrtek 15. 6.
SWEETSEN STAGE
17.30 - 18.20
Oborní zvěř
19.00 - 19.50
100na100
20.50 - 21.50
Bandaband
22.50 - 23.50
Joker's IV
STAN STAGE
16.50 - 17.30
Rumble!, kapela ZUŠ F-M
18.20 - 19.00
Under the skin
19.50 - 20.50
The Yellow Socks
21.50 - 22.50
Erin
U ARNOŠTA STAGE
17.00 - 17.50
Alter Via
18.20 - 19.10
Katka & Banda
19.40 - 20.30
Tykráso
21.00 - 22.00
Mario Šeparovič & Band
22.30 - 23.30
Kazachstán
STOUN STAGE
16:00 – 17:00
Andy Smile
17:00 – 18:00
ADM
18:00 – 19:00
Arian
19:00 – 20:00
TEREZ b2b Vanesa Hardt
20:00 – 21:00
Made
21:00 – 22:30
MikeZee b2b Criminal Noise
22:30 – 0:00
DENNY b2b MarkMauz
Pátek 16.6.
SWEETSEN STAGE
17.30 - 18.10
Luxusní garáž
18.50 - 19.30
Ta Hakuna
20.20 - 21.20
Dolls In The Factory
22.20 - 23.30
Kateřina Marie Tichá & Bandjeez
00.10 - 01.00
Degradace
STAN STAGE
16.50 - 17.30
holistic.med
18.10 - 18.50
Noirmal
19.30 - 20.20
Positive
21.20 - 22.20
FE
23.30 - 00.10
Dead Hornet
U ARNOŠTA STAGE
17.00 - 17.50
Mletý Standard
18.20 - 19.10
CI3
19.40 - 20.30
Rybí Kino
21.00 - 22.00
René Souček Trio
22.30 - 23.30
Marxova tchýně
STOUN STAGE
17:00 – 18:00
LoFi
18:00 – 19:00
Joe Hard
19:00 – 20:00
Ewelyn
20:00 – 21:00
Sadam
21:00 – 22:00
Staniowski
22:00 – 23:00
Decoy b2b Headbang
23:00 – 00:00
Radan Just b2b Nemesis
00:00 – 01:00
Lofi b2b IM Cyber
01:00 – 02:00
Rob Nash
02:00 – 03:00
Meicos
Sobota 17.6.
SWEETSEN STAGE
17.30 - 18.10
Diffsonic
18.50 - 19.30
KÁMO
20.20 - 21.30
Tomáš Kočko & Orchestr
22.20 - 23.20
Prouza
00.10 - 01.00
Hell Paso
STAN STAGE
16.50 - 17.30
Jakub Tichý
18.10 - 18.50
Přátelé Dr. Melouna
19.30 - 20.20
Garlands
21.30 - 22.20
Downbelow
23.20 - 00.10
Fell On Mad Days
U ARNOŠTA STAGE
17.00 - 17.50
Pokustone
18.20 - 19.10
Lishkee
19.40 - 20.30
Nice To Meet You
21.00 - 22.00
Lubomír " VLNA " Vaňka
22.30 - 23.30
Acoustic Irish
STOUN STAGE
17:15 – 18:00
Jumpex b2b Cheff
18:00 – 18:45
CZ Deck
18:45 – 19:30
Teya
19:30 – 20:15
Black W b2b Lahire
20:15 – 21:00
Lineart b2b Onder
21:00 – 21:45
Crystal b2b Elora
21:45 – 22:30
Koube b2b Orbital
22:30 – 23:15
Elbrus b2b Drumcajz
23:15 – 00:00
Buckx
00:00 – 00:45
X Trail b2b ShaiTy
00:45 – 01:30
Fantek & Pex
01:30 – 02:15
Bones & Hypothec
02:15 – 03:00
Cubix b2b Mjezd